Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Truskawka i Werbena olejek do masażu twarzy i ciała Cztery Szpaki

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 45,00 zł
  (1 ml = 0,45 zł )

Cena regularna:

45.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Cztery Szpaki
Kod produktu: 1844-4SZ

Opis

Mydlarnia Cztery Szpaki Truskawka i Werbena olejek do masażu twarzy i ciała

Olejek Truskawka i Werbena z Mydlarni 4 Szpaki to naturalny, wegański kosmetyk, który przenosi każdą chwilę relaksu na wyższy poziom. Jest perfekcyjną bazą do masażu twarzy i ciała, a to za sprawą olejków: migdałowego, makadamia, z pestek truskawki oraz kameliowego. Ta odżywcza, regenerująca kompozycja wspiera kondycję skóry, nadaje optymalny poślizg podczas masażu, a jednocześnie jest na tyle lekka, że doskonale sprawdzi się także do pielęgnacji twarzy. Ciepła wanilia i świeża werbena to zapach, który umie się zadomowić – koi zmysły, nie przytłacza, ale też nie chce opuścić. Wprowadza w relaksującą atmosferę i zostaje z Tobą na długo.

W składzie olejku znajdziemy:

  • Olej ze słodkich migdałów działa kojąco i wygładzająco, poprawiając elastyczność skóry.
  • Emolient innowacyjny składnik, który nadaje olejkowi jedwabistą konsystencję, ułatwia aplikację i zapewnia uczucie lekkiego, nietłustego wykończenia na skórze.
  • Olej makadamia regeneruje i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, czyniąc ją bardziej odporną na szkodliwe czynniki zewnętrzne.
  • Olej z pestek truskawki bogaty w antyoksydanty, wspomaga ochronę skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
  • Olej kameliowy szybko się wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i delikatną.
  • Olejek eteryczny z werbeny ma działanie orzeźwiające i odświeżające, przywracając skórze witalność.
  • Olejek eteryczny waniliowy wprowadza w stan głębokiego relaksu dzięki swojej kojącej i ciepłej woni.
  • Tokoferole znane ze swoich właściwości przeciwutleniających, pomagają w walce ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Sposób użycia:

Masaż ciała - wystarczy kilka chwil, by olejek Truskawka i Werbena nadał odpowiedni poślizg dłoni i komfortowo rozprowadził się po ciele. Będzie doskonały po kąpieli, kiedy skóra jest jeszcze wilgotna – nawilży, odżywi i zrelaksuje. Idealny sposób na odprężenie po całym dniu - solo lub we dwoje.

Masaż twarzy - nałóż olejek na dłoń i wklep w skórę twarzy i dekoltu, szczególnie w miejsca, które wymagają trochę więcej uwagi. Wykorzystaj go jako element swojej ulubionej rutyny pielęgnacyjnej – olejek świetnie współpracuje z różnymi technikami masażu, np. kobido, lub wykorzystując akcesoria do masażu takie jak gua sha czy przy masażu bańką chińską.

Ingredients / Skład INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Fragaria Ananassa Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Tocopherol, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Eugenol*.
*składowe naturalnych olejków eterycznych

Unikaj okolic oczu. W razie podrażnienia lub uczulenia na którykolwiek ze składników, zaprzestań stosowania.

Wyprodukowano w Polsce.

Pojemność: 100ml (butelka szklana)

Producent: 4 Szpaki Sp. z o.o.

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Truskawka i Werbena peeling do ciała Cztery Szpaki
Truskawka i Werbena peeling do ciała Cztery Szpaki
Cena: 69,00 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
Truskawka i Werbena mydło w płynie Cztery Szpaki
Truskawka i Werbena mydło w płynie Cztery Szpaki
Cena: 45,00 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
Truskawka i Werbena mus do ciała Cztery Szpaki
Truskawka i Werbena mus do ciała Cztery Szpaki
Cena: 45,00 zł
( 1 ml = 0,30 zł )
Truskawka i Werbena delikatny dezodorant w kremie Cztery Szpaki
Truskawka i Werbena delikatny dezodorant w kremie Cztery Szpaki
Cena: 45,00 zł
( 1 ml = 0,75 zł )
Truskawka i Werbena mydło z peelingiem z pestek truskawek Cztery Szpaki
Truskawka i Werbena mydło z peelingiem z pestek truskawek Cztery Szpaki
Cena: 23,00 zł
( 1 gram = 0,21 zł )
Truskawka i Werbena zestaw prezentowy Cztery Szpaki
Truskawka i Werbena zestaw prezentowy Cztery Szpaki
Cena: 90,00 zł
( 1 zestaw = 90,00 zł )

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl