Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE!

Niemal każdy Polak zna to powiedzenie. Być może stare, ale jakże wciąż aktualne! Właśnie to porzekadło zainspirowało mnie do stworzenia sklepu OrganicznaPolska.

Od lat żyjemy w otoczeniu wszechobecnej chemii i konserwantów, które nie do końca świadomie przyjęliśmy wraz z innymi dobrodziejstwami zachodu. A przecież mamy - tutaj w Polsce, pod ręką - wiele firm i manufaktur, które tworzą cudowne, ekologiczne kosmetyki o prostych, naturalnych składach. Produkty wolne od niepotrzebnych konserwantów, silikonów, ulepszaczy, PEG-ów, SLS, SLES, sztucznych zapachów, czy detergentów. Jedyną ich "wadą" jest to, że nie mają "znanej etykiety" i nie stoją na półkach każdej drogerii.

Jednak nie samymi kosmetykami człowiek żyje.

Niestety, bez pełnego zdrowia nie utrzymamy dobrego wyglądu. Dlatego w Organicznej Polsce znajdziecie także szereg suplementów diety produkcji polskiej, które pomogą uzupełnić braki witamin i minerałów w organizmie. Podobnie, jak w przypadku kosmetyków, tu również szczególną uwagę poświęcam składom preparatów, aby pomagając przy okazji nie szkodzić. Ograniczamy więc do minimum ilość dodatkowych substancji słodzących, konserwujących, poprawiaczy konsystencji, aromatów, czy bezsensownych wypełniaczy.

 

Ogromnie zależy mi na szerzeniu uczciwej, rzetelnej informacji. Dlatego przy każdym produkcie podaję dokładny skład INCI. Bez zatajania, bez drobnych maczków, bez koloryzowania.

Zachęcam także do kontaktu, zwłaszcza jeśli masz wątpliwości. Postaram się szczerze odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Marysia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl