Na Śliwki żel do mycia ciała Hagi Cosmetics
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Hagi Cosmetics Na Śliwki naturalny żel do mycia ciała
Naturalny żel pod prysznic Na Śliwki Hagi to delikatny dla skóry kosmetyk o intensywnym, słodkim zapachu śliwki, wanilii oraz migdałów z anyżem, który z pewnością wprawi Cię w doskonały nastrój. Idealny na jesienno-zimowe wieczory, gdy tylko zatęsknisz za błogim odpoczynkiem w kwitnącym sadzie śliwkowym. Ta niesamowita kompozycja aromatów zanana jest już miłośniczkom scrubu do ciała z olejem z pestek śliwki i jojoba Hagi.
Żel świetnie oczyszcza skórę za pomocą łagodnych składników myjących, a dodatek prebiotyku - inuliny sprawia, że bariera ochronna skóry zostaje szybko odbudowana i wzmocniona. Ekstrakt z australijskiej śliwki Davidsona poprawia kondycję skóry i działa przeciwzapalnie. Dodatek pantenolu oraz soku aloesowego ukoi oraz nawilży skórę pozostawiając ją miękką, odświeżoną i cudownie pachnącą.
W składzie żelu znajdziemy:
- Ekstrakt ze śliwki Davidsona poprawia kondycję skóry i wykazuje właściwości przeciwzapalne.
- Inulina pozyskiwana z cykorii - ekologiczny prebiotyk, często stosowany w kosmetykach dla dzieci ze względu na właściwości wspomagające tworzeniu się "dobrej" flory bakteryjnej na skórze. Wzmacnia naturalną barierę ochronną i utrzymuje ją w dobrej kondycji.
- Sok z aloesu to bogate źródło substancji mineralnych i witamin: A, C, B. Ponadto glikoproteiny, polisacharydy, tworzące śluz, antranoidy i aminokwasy. Ceniony w kosmetyce ze względu na jego właściwości wzmacniające barierę ochronną naskórka, wspomagające procesy naprawcze skóry oraz zmiękczające, osłaniające i zapobiegające przesuszeniu skóry. To skoncentrowane „serum żelowe” o bardzo silnym działaniu.
- Ekstrakt z miodu koi, odżywia oraz poprawia kondycję skóry. Wykazuje działanie zmiękczające, wygładzające, łagodzące oraz bakteriostatyczne. A oprócz tego jest pełen związków mineralnych, aminokwasów, które „nakarmią” naszą skórę.
- Pantenol to cudowny opatrunek na podrażnienia, skaleczenia, zaczerwienienia. Działa na skórę jak plaster przyspieszając proces gojenia. Prekursor witaminy B5, dobrze wnika w naskórek, skórę i włosy, gdzie ulega przemianie w jej aktywna formę. Regeneruje skórę suchą, swędzącą i po opalaniu nadając skórze gładkości. Wnika także w płytkę paznokcia nawilżając i uelastyczniając ją.
Sposób użycia: niewielką ilość żelu rozprowadź na mokrej skórze całego ciała. Spłucz wodą. Możesz także wlać odpowiednią dla Ciebie ilość żelu do wanny, aby stworzyć rozgrzewającą i aromatyczną kąpiel.
Ingredients / Skład INCI: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Parfum, Davidsonia Jerseyana (Davidson's Plum) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Mel (Honey) Extract, Panthenol, Inulin, Citric Acid, Phytic Acid, Sodium Chloride, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Limonene*.
*potencjalne alergeny.
Pojemność: 300ml
Wyprodukowano w Polsce.
Producent: Hagi Sp. z o.o.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.