Wyszukiwarka
Producenci
Zaloguj się
LILAC cień mineralny do powiek Annabelle Minerals
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Annabelle Minerals cień mineralny do powiek LILAC
Cień mineralny do powiek Lilac Annabelle Minerals to naturalny, uniwersalny kosmetyk w liliowym odcieniu. Spodoba się szczególnie osobom lubiącym bawić się makijażem, konwencją i kolorami. Można nazwać go zawadiackim - z pewnością odmładza spojrzenie jak żaden inny.
Dzięki mieniącym się drobinkom miki cień rozświetli każde spojrzenie, a obecność jedwabiu w składzie sprawia, że kosmetyk jest delikatny dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Może być stosowany na sucho, a dla uzyskania intensywniejszego koloru, także na mokro. Z jego pomocą wykonasz zarówno odważny makijaż dzienny, jak i intrygujący "look" na wieczorne wyjście.
Cień jest łatwy w aplikacji, gładko rozprowadza się po powiekach, nie osypuje się, nie wykrusza, nie rozmazuje. Wysokie napigmentowanie gwarantuje długotrwały efekt. Zapewnia satynowe wykończenie.
Wygodny, zamykany pojemniczek z sitkiem zapobiega wysypywaniu się cienia.
Składniki: Mica, Titanium Dioxide, Kaolin, Silk Powder, CI 77742.
Waga: 3g
Producent: Annabelle Minerals
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.